Дрогобицька вечірня школа просить порятунку

Колектив Дрогобицької вечірньої школи просить  громадських активістів, учасників АТО  та небайдужих дрогобичан прийти 11-го травня на сесію Дрогобицької міської ради  та не допустити ліквідації  Вечірньої школи у Дрогобичі. Про це пише сайт Дрогобич Сьогодні з посиланням на Дрогобич Онлайн.

У проекті рішень на розгляд депутатам буде запропоновано ліквідувати Вечірню школу шляхом приєднання її до ЗОШ №2.  Подібну реорганізацію хотіли провернути пару років тому у Бориславі, віднявши у громади Борислава  приміщення дитсадка приєднавши його до школи  в районі Губичі.  Тоді громадськість не дозволила цього зробити.

Тепер,  за аналогічною схемою,  хочуть відняти у громади Дрогобича приміщення Вечірньої школи.  Необхідно зазначити, що  Вечірня  школа  Дрогобича  розташована   у центральній частині міста, а її гарна та добротна  будівля  неодноразово «мозолила» очі любителям  комунального майна.

Крім того,  рішення про  приєднання Вечірньої школи саме до ЗОШ №2 є доволі дивним.   ЗОШ №2,  на відміну від інших шкіл, не має жодних проблем з наповненістю класів, а її керівництво завжди підтримує дії влади.

Все це   викликає підозри,  що   справжня ціль реорганізації – скоротити кількість вчителів та продати привабливе приміщення.

Якщо ви хочете підтримати колектив та вважаєте, що економію не можна починати з дітей, приходьте 11-го травня на 10 год у сесійну залу Дрогобицької міської ради.