На Львівщині рятувальники розповіли про смертельну небезпеку

23 лютого фахівці Мостиського районного сектору ГУ ДСНС України у Львівській області провели пожежно-профілактичне відпрацювання с. Хідновичі, Хідновицької сільської ради, передає МОСТИСЬКА СЬОГОДНІ з посиланням на прес-службу ГУ ДСНС у Львівській області.

З метою запобігання виникненню небезпечних ситуацій у регіоні,  фахівці ДСНС вкотре вирушили, аби попередити мешканців населених пунктів про наслідки недотримання правил пожежної безпеки у побуті, під час експлуатації пічного опалення, побутових електроприладів та газових приладів. Під час відпрацювання рятувальники звернули особливу увагу  на громадян, що відносяться до підвищеної групи ризику: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, які потребують соціальної підтримки.

Під час відпрацювання рятувальники також провели бесіди з учнями Хідновицької загальноосвітньої школи. Фахівці ДСНС розповіли як треба поводитися, щоб уникнути біди, і навчали правильним діям на випадок виникнення пожежі. Крім того, вогнеборці провели додаткові інструктажі з дотримання протипожежних вимог з працівниками навчального закладу, та вручили листівки із правилами пожежної безпеки: «Пожежна безпека в побуті», «Бережіть власне помешкання», «Дії при повенях та паводках», «Безпека на льоду».

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району