Представники ЗМІ Жидачівщини отримали нагороди

Напередодні, 6 червня, представники ЗМІ Жидачівщини отримували вітання від представників владних структур та громадськості району із професійним святом та із високою відзнакою їхньої праці.

Повідомляє сайт ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ.

  Зазначимо, що редактор Жидачівського районного радіомовлення Ірина Берник отримала Почесну грамоту від Львівської облдержадміністрації, а журналістка Народниго часопису Жидачівщини „Новий час” Оксана Франків – Грамоту від Львівської обласної ради.

До Дня журналіста Кабінет Міністрів України нагородив головного редактора Народного часопису Жидачівщини „Новий час” Андрія Данильця Почесною грамотою та  нагрудною відзнакою. Також, на основі рішення поважної комісії, в яку входять знані в Україні журналісти і члени Національної спілки журналістів України, головного редактора районної газети „Новий час” Андрія Данильця нагороджено премією „Сучасність” імені патріарха журналістики Володимира Здоровеги.

Сьогодні, 8 червня, у районній газеті „Новий час” опубліковано інформаційний звіт та фоторепортаж про вручення нагород представникам ЗМІ Жидачівщини головою Львівської облдержадміністрації Олегом Синюткою, заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком та розповідь про нагородження журналістів району Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та премією Національної спілки журналістів України.

Тож керівництво Жидачівської райдержадміністрації ще раз щиро вітає представників ЗМІ Жидачівщини із професійним святом та з високою й заслуженою оцінкою Вашої нелегкої праці. Ми цінуємо Вашу професійність й бажаємо нових творчих здобутків.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району