У Жидачеві провели весняну толоку в міському сквері

У Жидачеві весняну толоку розпочали із прибирання та благоустрою в міському сквері, передає ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Жидачівської РДА.

6 березня, під час проведення наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб перший заступник голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин зауважив, що до Великодня залишилося трохи більше місяця, тож в ці передсвяткові дні традиційно  мешканці району організовують прибирання і благоустрій й до цієї роботи потрібно активно долучитися всій громаді району, представникам установ й всіх місцевих громад.

Минулої п’ятниці, 3 березня,  проведення весняної толоки із прибирання та благоустрою розпочали у м. Жидачеві, в міському сквері, який є улюбленим місцем відпочинку для дітей, молоді  й всіх мешканців міста.

Ще одним актуальним питанням, яке постає кожного року з настанням весни, є запобігання спалюванню сухої рослинності на полях і угіддях. З цього приводу проводиться роз’яснювальна робота через місцеві ЗМІ, інформаційні листівки поширено в усіх місцевих громадах. Відповідними районними службами здійснюються профілактичні поїздки територією району, до цієї роботи залучається й громадський інспектор з охорони довкілля. До адміністративної відповідальності в ці дні в районі за спалювання сухої рослинності вже притягнуто 6 осіб.

Джерело: ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району