У Жидачівській РДА розглянули питання дотримання пожежної безпеки

Вчора, 31 липня, під час проведення керівництвом Жидачівської РДА наради із керівниками відділів, управлінь та районних служб розглянули питання дотримання пожежної безпеки на полях. З настанням пожежонебезпечного періоду збільшився рівень небезпеки виникнення пожеж сухої трави та чагаників на території району.

Повідомляє сайт ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

    Сьогодні в районі тривають жнива, тож під час проведення збирання зернових важливо  дотримуватися всіх необхідних протипожежних заходів, щоб запобігти прикрим ситуаціям, які мали місце у 2015 році. Тоді під час жнив 3 пожежі на хлібних ланах району завдали сільгоспвиробникам збитків на суму близько 300 тис. грн. Особливо небезпечним є самовільне спалювання жнивних рештків й сухої рослинності на полях. Важливим є попередження виникнення пожеж у природних екосистемах, на торфовищах, яких на території району не так багато, але вони є поблизу с. Кнісела, Ятвяги та Калинівка. Також причиною виникнення пожеж є розпалені вогнища в місцях, що прилягають до лісових масивів і лісопаркових зон.

Про це мова йшла й під час проведення засідання районної комісії з ТЕБ та НС, яке відбулося напередодні, 18 липня. Як зауважив у своїй доповіді головний інспектор Жидачівського РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області Андрій Петрів, під час жнив, в спекотні дні збільшується ризик виникнення пожеж. Тож необхідно привести у належний протипожежний стан територію  та приміщення с/г підприємств, забезпечити їх протипожежне водопостачання, а збиральну техніку засобами пожежогасіння, провести відокремлення хлібних масивів від автомобільних доріг, залізничних колій, ліній електропередач шляхом їх обкошування та оборювання. Це зменшить ризик виникнення й поширення пожеж під час проведення жнив.

Сьогодні ми спілкувалися із знаним й авторитетним в районі й за його межами представником духовенства, деканом Жидачівським о. Василем Юрівим, який під час проведення Богослужінь постійно звертається до мешканців району із словами застережень щодо безпечного поводження на полях у угіддях, про згубність для природи й людей спалювання сухої рослинності.

О. Василь Юрів також зауважив, що сьогодні є важливим дотримання безпеки руху на автошляхах та безпечне поводження на водоймах, адже майже кожного дня ми отримуємо сумні звістки про трагічні ДТП та випадки на воді, що забирають безцінне людське життя. Тож наш спільний обов’язок сьогодні полягає в тому, щоб  застерегти людей від непоправної біди.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району