В Україні спростили оформлення спадщини

Парламентарії внесли зміни в закон, згідно з яким жителі сільської місцевості можуть оформити спадщину за місцем проживання.

Про це повідомляє ZIK.

З 1 січня 2016 року вступив в дію Закон України 1709-VII «ПРО внесення змін у деякі законодавчі акти щодо деяких питань спадкування», прийнятий Верховною Радою 20 жовтня 2014 року. Так, відповідно до даного законодавчого акту, у місцеві органи самоврядування в сільській місцевості жителі отримали повноваження для оформлення спадщини та реєстрації прав спадкоємців, що за відсутності нотаріуса у населеному пункті спрощує процедуру оформлення спадщини для мешканців.

Крім того, цей же закон вносить зміни в процедуру оцінки нерухомості, отриманої у спадщину. Якщо нерухомість успадкували спадкоємці першої і другої черги, вона не підлягає оцінці. Звільняється від оцінювання майно, вартість якого оподатковується за нульовою ставкою.

«Абзац 8 другої частини статті 7 Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності в Україні» доповнити словами «крім випадків визначення розміру податку у разі успадкування спадкоємцями першої та другої черги за законом (як у випадку спадкування за законом, так і в разі успадкування ними за заповітом) і за правом представлення, а також при спадкуванні власності, вартість якої обкладається податком за нульовою ставкою», – зазначено в новому законі.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району