Вчителі Львівщини обговорили важливість економічної освіти

16 березня у  методичному кабінеті відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації під керівництвом методиста  Марії Галушки відбувся семінар – практикум учителів економіки на тему «Шкільна економічна освіта – інвестиції в майбутнє”, передає ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Дрогобицької РДА.

З питанням «Податки та оподаткування» виступили Наталія Іванців, головний державний інспектор організаційного сектору та Галина Садлівська, головний державний інспектор відділу обслуговування платників Дрогобицької ОДПУ. Учителі мали можливість у формі питання-відповіді дізнатися про зміни у теперішньому «Податковому кодексі».

Учитель економіки Надія Василишин (Новокропивницький НВК I-III ст.) продемонструвала «Міжпредметні зв’язки у шкільному курсі економіки і методику їх використання», за допомогою яких учні вчаться бачити схожі закони і закономірності в розвитку тих або інших процесів та явищ.

Учитель економіки Оксана Нижник (Добрівлянський НВК I-III ст.) поділилась досвідом проведення ділових ігор та складанням бізнес-планів для підготовки молоді до життя і праці у сучасному суспільстві, відповідальних громадян, які прийматимуть ефективні рішення за допомогою економічних знань.

Підсумовуючи роботу семінару-практикуму методист Марія Галушка зазначила, що загальні економічні знання потрібні кожному учневі незалежно від його життєвого та професійного вибору.

Джерело: ДРОГОБИЧ СЬОГОДНІ

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району