Жидачівщина опинилася серед лідерів з виробництва агропродукції

Основу сільськогосподарського виробництва району складають 94 агроформування, з них – 61 діюче фермерське господарство, 33 сільськогосподарських підприємств та понад 22 тис індивідуальних підсобних господарств.

Про це під час свого публічного звіту перед громадою 6 лютого, розповів в.о. голови Жидачівської райдержадміністрації Василь Татарин, передає ЖИДАЧІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Львівської ОДА.

За його словами, у 2016 році в районі зберігалася позитивна динаміка нарощення виробництва валової агропродукції, що призвело до її зростання на 10,3%. Зокрема, відбулося збільшення обсягів виробництва продукції рослинництва на 16,2%.

“Посівна площа сільськогосподарських культур у 2016 році становила 40,1 тис га, що на 1,3 тис га більше, ніж було у 2015 році. Рівень використання ріллі складає 100%”,  – розповів очільник РДА.

У 2016 році в районі зібрали 88 тис тонн зерна, 67,6 тис тонн картоплі, 13,6 тис тонн овочів, 9,1 тис тонн плодів і ягід, виробили 14,7 тис тонн м’яса, 28,5 тис тонн молока, 29,6 млн шт яєць.

Окрім того, досягли значного збільшення обсягів виробництва олійних культур – на 26,2%, овочів – на 6,3%, картоплі – на 8,3%, плодів і ягід – у 4,2 рази.

Василь Татарин, говорячи про пріоритетні завдання на 2017 рік, зауважив, що в планах району – будівництво фруктосховища на 3 тис тонн в с. Вербиця, створення молочарських кооперетивів у рамках реалізації українсько-канадського проекту  в с. Іванівцях та с. Бережниця. А також –  вирощування ягід лохини на площі 6 га в с. Чертіж, реалізація “Програми розвитку молочного продуктового підкомплексу Ходорівської об’єднаної територіальної громади”.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району